Wywiad z operatorem podnośnika koszowego

Dziś chcielibyśmy zabrać Was w wyprawę po świecie urządzeń transportu bliskiego. Postanowiliśmy spotkać się z właścicielem wielkiej firmy wynajmującej podnośniki koszowe Rent-Expert. Specjalnie dla naszych czytelników zaproponowaliśmy mu wywiad – czytając ten artykuł sami możecie się przekonać, jak ciekawą rozmowę można przeprowadzić z instruktorem podnośników koszowych, który z pasji do urządzeń założył własną firmę. Tak więc zaczynamy.

podnosnikiWywiad przeprowadzony w siedzibie firmy Rent-Expert.

Niech Pan nam opowie, w jaki sposób doszło do tego, że stał się Pan właścicielem firmy.

R-E: Przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na ciężką pracę, bez której nikt by do niczego nie doszedł. Jest ona tak samo ważna, jak inne czynniki. Ale zanim powstał pomysł założenia firmy było kilka firm transportowych i szkoleniowych, w których pracowałem jako operator albo instruktor UDT. A jeszcze wcześniej pasja do urządzeń, która przerodziła się w pierwsze uprawnienia na wózki widłowe, potem właśnie podnośniki koszowe. Śmieszne jest to, że najpierw uzyskałem uprawnienia na urządzenia, dopiero potem zdecydowałem się na prawo jazdy.

Z jakiego powodu właśnie usługi podnośnikiem koszowym?

R-E: Zdecydowałem się na te urządzenia, ponieważ dają one naprawdę wiele możliwości. Posiadając jeden podnośnik koszowy spokojnie można realizować wiele zleceń w ciągu krótkiego czasu. Dlatego właśnie nasi klienci są zadowoleni z poziomu wykonanych prac i standardów, które oferujemy. Prace podnośnikiem koszowym to naprawdę szerokie spektrum: od prac remontowo-budowlanych aż po montowanie reklam wielkoformatowych i pielęgnację przyrody.

Bardzo dziękujemy za rozmowę.