Rodzaje podnośników koszowych – wynajem podnośnika koszowego

podesty-1

W dzisiejszym artykule zdecydowaliśmy się zaprezentować Wam wszystkie rodzaje podnośników koszowych dostępnych w Europie. Przygotowaliśmy dla Was specjalne, świąteczne zestawienie urządzeń, którymi na co dzień wykonujemy naszą pracę. Zapraszamy do przeglądu maszyn i zapoznania się z ich fachowymi nazwami i zastosowaniem. W razie wątpliwości, pochwał, zapytań – zapraszamy do komentowania tekstu. Polecamy sprawdzonego dostawcę podnośników koszowych
http://rent-expert.pl

  • Podnośniki nożycowe


Podnośniki nożycowe, inaczej zwane nożycówkami, to urządzenia transportu bliskiego kategorii 1P, które przeznaczone są do pracy w miejscach, w których możliwy i wskazany jest ruch pionowy – bowiem w ten sposób maszynę tę się obsługuje. Maksymalny przechył terenu wynosi do 3o. Podnośnik nożycowy ze względu na rodzaj napędu dzieli sią na dwa rodzaje: podnośnik nożycowy elektryczny i podnośnik nożycowy z silnikiem wysokoprężnym.

  • Podnośnik przegubowe

Ten rodzaj podnośnika najlepiej sprawdza się w przypadku prac w terenie zabudowanym, w którym potrzebne jest manewrowanie boczne, ale ruch urządzenia jest z różnych powodów ograniczony. Korzystać z nich można na terenie z nachyleniem do 3o. Napęd stosowany w wózkach to silniki wysokoprężne. Umożliwiają pracę w nawet najtrudniejszych warunkach.

  • Podnośniki teleskopowe

Teleskopowe podnośniki również stosowane są miejscach, w których zasięg roboczy jest znacznie ograniczony i potrzebne jest urządzenie o dużej zwrtoności będące w stanie pokonywać różnego rodzaju przeszkody terenowe (w tym różnice wysokości). Przeznaczone są do prac na powierzchniach utwardzonych i nieutwardzonych. Wyposażone są w silniki wysokoprężne.

  • Podnośniki na przyczepach

Są to podnośniki przeznaczone do prac w warunkach iście ekstremalnych, gdzie nachylenie jest większe niż 5o. Dzięki specjalnym podporom podnośniki na przyczepach można ustawić nawet w najtrudniejszych miejscach. Podnośnik można podłączyć do platformy do samochodu osobowego i w ten sposób przewieźć go na miejsce pracy.

  • Podnośniki masztowe

Podnośniki masztowe to urządzenia transportu bliskiego przeznaczone dla klientów naprawdę wymagających i potrzebujących przetransportować maszynę na miejsce wykonania pracy. Mają one udźwig pozwalający na uniesienie jednej osoby.

  • Podnośniki na samochodzie

murale3Podnośniki tego typu świetnie nadają się do wszelkich prac, przy których nie ma żadnego rodzaju ograniczeń przestrzeni. Są łatwe w transporcie – podśnik zamontowany jest na samochodzie z przyczepą, dlatego łatwo jest z nim udać się gdziekolwiek, zazwyczaj mają wysięg do 25 metrów wysokości. Podobne, bardzo dobrej jakości podnośniki na samochodach oferuje firma
http://podnosnik24.net

  • Podnośnik specjalne

Tego rodzaju podnośniki najczęściej można spotkać w centrach handlowych, w miejscach konserwacji zabytków oraz w dużych obiektach użytku publicznego (np. halach koncertowych).